Клемник швидкого монтажу самозатискний 3п прозорий PС (TF-KNSZ-413) TITANUM

-12%
- В наявності
- Код: TF-KNSZ-413
11 ₴
9,68 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
+380 (95) 277-77-82
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Клемник швидкого монтажу TITANUM TF-KNSZ-413 призначений для швидкого та надійного з’єднання дротів без використання складних інструментів. Для фіксації зачищеного дроту достатньо вставити його в отвір клемника до упору.
Корпус виготовлений із полікарбонату, а контактна частина — з міді, що забезпечує надійний контакт і довговічність. Робоча температура складає -30°С ~ +95°С.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Тип: самозатискний
Кількість контактів: 3
Напруга: 250V
Частота: 50/60Hz
Сила струму: 24А
Переріз дроту: 0.75-4мм2
Гарантійний термін: 1 рік
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Titanum |
| Користувальницькі характеристики | |
| АКЦІЇ | НОВИНКА |
| Гарантійний термін | 1 рік мес |
| Категорія | Клемінці |
| Код УКТЗЕД | 8536 69 90 90 |
| Колір | Прозорий |
| Кількість в упаковці | 50шт |
| Кількість контактів | 3 |
| Кількість у внутрішньому коробі | 500 шт. |
| Кількість у коробі | 2500 шт. |
| Матеріали | Полікарбонат, мідь |
| Напруга | 250 V В |
| Сила струму | 24A |
| Тип | Самозатискний |
| Тип монтажу | На дріт |
| Товщина кабелю | 0.75-4мм |
| Частота | 50/60 Гц |
| Штрихкод | 2000996607199 |
- Ціна: 9,68 ₴

