LED прожектор Videx Premium 30 W 5000 K 220 V White VL-F305W 23576

- Немає в наявності
- Код: 23576
1 146 ₴
Світлодіодний прожектор PREMIUM VIDEX 30W 5000K
Сучасний світлодіодний прожектор VIDEX — високотехнологічне джерело світла. Забезпечує рівний світловий потік і максимальну потужність із першої секунди роботи. Світлодіодний прожектор Videx — екологічна й економічна заміна ламп розжарювання й люмінесцентних ламп. Цей прожектор можна використовувати для освітлення та підсвічування рекламних вивісок, конструкцій, автостоянок, гаражів, зовнішнього підсвічування будівель і споруд, спортивних майданчиків, стадіонів, промислових об'єктів, створення світлових ефектів. Його розміри становлять лише 235х160х36мм.
Корпус LED прожектора має білий колір і прекрасно протистоїть волозі, дощу, снігопадам та іншим погодним опадам. Клас захисту IP65 і високий захист від ударів IK08.
Сила світлового потоку у прожектора VIDEX серії Premium набагато вище, ніж у стандартного —130 Лм/В, а сумарний потік прожектора становить 3900Лм.
Дає змогу заощаджувати до 90% енергії, має тривалий термін експлуатації та високу стійкість до навантажень під час увімкнення та вимкнення (100000). Ресурс роботи 50 000 годин. Гарантія — 3 роки! Наявність повноцінного драйвера. Не містить шкідливих речовин.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Додаткові характеристики | |
| Коефіцієнт потужності | 0.95 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1230г |
| Енергоефективність | 130 Lm/W |
| Категорія | Прожекторі |
| Клас енергоспоживання | А++++ |
| Код УКТЗЕД | 9405 40 10 00 |
| Колірна температура світла | 5000K (денне світло) |
| Кількість у коробі | 10 шт. |
| Максимальна сила струму | 150mA |
| Матеріали | Алюміній |
| Потужність | 30 W |
| Ресурс роботи | 50000г |
| Розміри | 235mm x 160mm x 36mm |
| Світловий потік | 3900 Lm |
| Кут розсіювання | 120° |
| Частота | 50/60 Hz |
| Штрих-код | 4820118292922 |
| Штрихкод | 4820118292922 |
| Якість світла | Ra > 80 |
- Ціна: 1 146 ₴



