Зарядное устройство Videx VCH-N400 24209

- Немає в наявності
- Код: 24209
342 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Призначено для швидкого й безпечного заряджання акумуляторів типу Ni-MH/Cd місткістю 3000mA. Вбудована
система контролю робить процес заряду повністю автоматичним і не потребує додаткового втручання.
Пристрій автоматично розпізнає несумісні або несправні елементи живлення. Індикація
процесу заряджання. Захист від перезаряджання, короткого замикання, неправої полярності (+/-).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихід | DC 1.48V 300±30mA X4 |
| Вхід | USB DC 5V/1A |
| Категорія | Зарядні пристрої |
| Код УКТЗЕД | 8504 40 55 00 |
| Кількість в упаковці | 1шт |
| Кількість у коробі | 20 шт. |
| Мoдель | N400 |
| Розміри | 88mm x 72mm x 30mm |
| Сумісно з акумуляторами | Ni-MH/Cd: АА, ААА |
| Штрихкод | 4820118294247 |
- Ціна: 342 ₴


