Кнопка дзвінка кремова VIDEX BINERA

-12%
- В наявності
- Код: 26110
132 ₴
116,16 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
+380 (95) 277-77-82
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кнопка дзвінка VIDEX BINERA - це досконала конструкція, матеріали якої забезпечують тривалий термін експлуатації, гарантуючи безпеку. Універсальний і досконалий дизайн додасть вишуканості та комфорту будь-якому приміщенню.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 3 роки мес |
| Категорія | Дзвінок |
| Код УКТЗЕД | 8536 50 80 00 |
| Колір | Кремовий |
| Кількість в упаковці | 1шт |
| Кількість клавіш | Одноклавішний |
| Кількість у внутрішньому коробі | 20 шт. |
| Кількість у коробі | 120шт |
| Матеріали | Полікарбонат, поліамід, сталь, бронза, залізо, латунь, срібло |
| Напруга | 250 V В |
| Розміри | 86 мм х 86мм |
| Серія | BINERA |
| Сила струму | 10АХ |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип монтажу | Вбудований |
| Товщина кабелю | 0.2-2.5 мм |
| Частота | 50/60 Гц |
| Штрих-код | 4820118299952 |
| Штрихкод | 4820118299952 |
- Ціна: 116,16 ₴






