LED прожектор Titanum TLF506 50W 6000K 24765

- В наявності
- Код: 24765
314 ₴
276,32 ₴
LED прожектор TITANUM 50W 6500K - сучасне високоефективне джерело світла. Забезпечує рівний світловий потік і максимальну потужність з першої секунди роботи. Призначений для загального освітлення прибудинкової території, промислових об'єктів, зон завантаження та розвантаження грузових автомобілів біля складів чи магазинів, декоративного освітлення архітектурних об'єктів, торгових площ, рекламних щитів, створення світлових ефектів, освітлення відкритих територій приватних садиб і промислових підприємств. Світлодіодний прожектор TITANUM забезпечує яскраве світло при мінімальному споживанні електроенергії.
Корпус LED прожектора чудово протистоїть волозі, дощу, снігопадам та іншим погодним опадам. Клас захисту IP65.
Під час роботи прожектора відсутнє мерехтіння, інфрачервоне або ультрафіолетове випромінювання. Колірна температура - 6500К (денне світло). Кут розсіювання світла - 110°, що дозволяє якісно освітити приміщення. Сила світлового потоку - 80Лм/Вт, а сумарний світловий потік прожектора становить 4000Лм. Ресурс роботи - 20 000 годин.
При підключенні напряму до мережі забезпечить стабільну роботу при перепадах напруги. Робоча напруга 220-240В. Наявність повноцінного драйвера. Не містить шкідливих речовин.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Titanum |
| Вага | 500 г |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Тип лампи | Ультрафіолетова |
| Додаткові характеристики | |
| Датчик руху | Ні |
| Коефіцієнт потужності | 0.9 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс під'єднання | Вільний дріт |
| Гарантійний термін | 1 рік мес |
| Енергоефективність | 80 Lm/W |
| Категорія | Прожекторі |
| Клас енергоефективності (EU) | F |
| Клас енергоспоживання | А++++ |
| Клас захисту, IP | 65 |
| Клас ударостійкості, IK | 06 |
| Код УКТЗЕД | 9405 42 10 00 |
| Коеф. збереження світловіддачі в кінці номінал. терміну служби | ≥94.8% |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура світла | 6500K (денне світло) |
| Кут розсіювання | 110° |
| Кількість у коробі | 20 шт. |
| Кількість циклів Ввім/Вимк | 15000 |
| Максимальна сила струму | 250mA |
| Матеріали | Алюміній |
| Напруга | AC 220-240 V В |
| Потужність | 50 W |
| Пікова сила світла | 1493 кд |
| Регулювання освітленості (димер) | Не підтримує |
| Ресурс роботи | 20000г |
| Робоча температура | -20°C ~ + 40°С |
| Розміри | 196mm x 159mm x 26mm |
| Рівномірність кольору (SDCM) | <6 |
| Світловий потік | 4000 Lm |
| Час запуску | Миттєвий старт (<1 сек) |
| Частота | 50/60 Гц |
| Штрих-код | 4820118296289 |
| Штрихкод | 4820118289 |
| Якість світла | Ra > 80 |
- Ціна: 276,32 ₴





