Шинопровід для кріплення та живлення трекових світильників VIDEX 3м чорний

-12%
- В наявності
- Код: 25919
924 ₴
813,12 ₴
+380 (95) 277-77-82
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шинопровід для трекових світильників VIDEX — елемент освітлювальної системи, який дозволяє легко створювати гнучку систему освітлення без зайвих дротів. Він працює як «шина живлення» для трекових світильників: електрика надходить по всій довжині шинопроводу, а світильники просто встановлюються на рейку там, де потрібно світло.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.4кг |
| Категорія | Електротовари та аксесуари |
| Код УКТЗЕД | 9405 99 00 90 |
| Кількість в упаковці | 1шт |
| Кількість у коробі | 15шт |
| Максимальна сила струму | 16A |
| Матеріали | кабель: мідь, основа: алюміній |
| Розміри | 3000mm x 34mm x 20mm |
| Тип | 1 фаза |
| Тип монтажу | Накладний |
| Штрих-код | 4820118299471 |
| Штрихкод | 4820118299471 |
- Ціна: 813,12 ₴


