Стерео колонки HAVIT SK768 USB 10W RGB Black

- В наличии
- Код: 28644
860 ₴
Стерео колонки HAVIT SK768 USB 10W з підсвіткою. Це компактні колонки, призначені для підключення до комп'ютера, ноутбука чи іншого пристрою. Для підключення колонок до пристрою використовуйте кабель зі штекером AUX (3.5мм), а для подачі живлення та роботи підсвітки необхідно підключити USB кабель у відповідний USB порт пристрою, до мережевого адаптеру чи навіть повербанку, якщо ви перебуваєте в місці де немає розетки чи мережі. Довжина кабелю складає 1,2м. Потужність акустичної системи складає 10W (по 5W кожна колонка). Колонки оснащені RGB підсвіткою, яка доповнює стиль та створює приємну атмосферу, керування підсвіткою здійснюється за допомогою сенсорної кнопки, яка розташована на верхній частині корпусу. Регулятор гучності на передній частині дозволяє зручно та швидко відрегулювати рівень звучання. Вони не займуть багато місця на робочому столі і впишуться в будь-який інтер'єр завдяки стильному дизайну. Габаритні розміри колонки складають 176х106х96мм кожна. Корпус виконаний з надійного та міцного пластику. При перегляді фільмів чи при прослуховуванні музики ви відчуєте приємне та досить потужне звучання, адже вони добре передають, як високі так і низькі частоти (бас). Гарантійний термін виробу – 1 рік.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Havit |
| Питание | USB |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейс | AUX (3.5мм), USB |
| Входное напряжение | DC5V |
| Габаритні розміри | 176mm х 106mm х 96mm |
| Гарантийный срок | 1 рік мес |
| Довжина кабеля | 1.2м |
| Диаметр динамика | 2.5" х2 |
| Діапазон частот | 60Hz-18kHz |
| Код УКТЗЕД | 8518 22 00 90 |
| Цвет | Черный |
| Кількість у коробі | 20шт |
| Материалы | Пластик |
| Сопротивление | 4 Ом x2 |
| Мощность | 5W x2 |
| Подсветка | RGB |
| Штрих-код | 6939119042585 |
| Штрихкод | 6939119042585 |
- Цена: 860 ₴









