Розетка USB-A + USB-C PD20W кремова Videx Binera 28201

-12%
- В наличии
- Код: 28201
889 ₴
782,32 ₴
+380 (95) 277-77-82
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Розетка з USB портами VIDEX BINERA - це сучасна, стильна та досконала конструкція, матеріали якої забезпечують тривалий термін експлуатації і здатні витримувати критичні температури, гарантуючи безпеку. Універсальний і досконалий дизайн додасть вишуканості і комфорту будь-якому приміщенню.
Напруга, яку можуть видавати USB виходи:
- 1xUSB-A - DC 5В, 3А; 9В, 2А; 12В, 1.5А (QC 18W)
- 1xUSB-С - DC 5В, 3А; 9В, 2.22А; 12В, 1.67А (PD20W)
- USB-A та USB-C: 15W (Max) - загальна вихідна потужність при одночасному використанні обох портів.
Призначення і застосування виробу
Виріб призначений для одночасної зарядки декількох мобільних пристроїв від USB портів.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 3 роки мес |
| Заземление | - |
| Категория | Розетки |
| Код УКТЗЕД | 8504 40 55 00 |
| Количество в упаковке | 1шт |
| Количество мест | одинарна |
| Кількість у внутрішньому коробі | 20шт |
| Кількість у коробі | 120шт |
| Материалы | Полікарбонат, поліамід (монтажна частина), фосфориста бронза (матеріал контактів) |
| Модифікація | 1хUSB-A + 1xUSB-C |
| Напряжение | AC 100-250 V В |
| Напруга USB | USB-A: DC 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A; USB-C: DC 5В/3А, 9В/2.22А, 12В/1.67А. |
| Особенности | USB + USB-C |
| Мощность | PD20W |
| Розміри | 86мм х 86мм |
| Серия | BINERA |
| Сила тока | 16А |
| Степень защиты | IP20 |
| Тип монтажа | Вбудований |
| Товщина кабелю | 0.2-2.5 мм |
| Частота | 50/60 Гц |
| Штрих-код | 4820246486439 |
| Штрихкод | 4820246486439 |
| Основные | |
| Цвет | Кремовый |
- Цена: 782,32 ₴






