LED лампа Titanum A80 18W E27 4100K TLA8018274 27160

- Нет в наличии
- Код: 27160
101 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 600 ₴
LED лампа TITANUM A80 18W E27 4100K - високотехнологічне джерело світла. Забезпечує рівний світловий потік і максимальну потужність з першої секунди роботи. Призначена для загального освітлення приміщень, торговельних залів і вітрин, промислових підприємств. Ідеальна для декоративного, місцевого і направленного освітлення. Використовується у всіх типах побутових світильників. Має тривалий термін експлуатації і високу стійкість до навантажень під час вмикання і вимикання.
Особливості
- Енергоефективність освітлення (A+).
- Захист від стрибків напруги в діапазоні від 175 до 250В.
- Рівномірне яскраве освітлення без мерехтінь, функція миттєвого включення і відсутність ультрафіолетового випромінювання.
- Ефективний тепловідвід через корпус лампи
- Ресурс роботи - 20 000 годин. Гарантія 1 рік.
Мають високу світловіддачу (85Лм/Вт). Світловий потік-1530Лм.
Комфортне для очей світло, не призводить до втоми і не погіршує емоційний стан, завдяки природній передачі кольорів (Ra>80) і відсутності ультрафіолетового випромінювання. Біле світло (4100К), створює яскраве і комфортне освітлення, наближене до денного. Надійний драйвер, встановлений в лампі, значно збільшує термін служби, прибирає мерехтіння і захищає лампочку від стрибків в електромережі. Лампа світить м'яко, без різких тіней, кут розсіювання - 300°.
До складу цієї лампи не входить ртуть та інші шкідливі речовини. Термін придатності до використання необмежений. Не підлягає утилізації у вигляді побутових відходів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Titanum |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 92,9 г |
| Енергоефективність | 85 Lm/W |
| Категория | Лампи |
| Класс энергопотребления | А++++ |
| Код УКТЗЕД | 8539 50 00 00 |
| Коеф. збереження світловіддачі в кінці номінал. терміну служби | ≥94.8% |
| Колірна температура світла | 4100К (біле світло) |
| Коэффициент мощности | 0.5 |
| Кількість у коробі | 50 шт |
| Кількість циклів Ввім/Вимк | 20000 |
| Максимальная сила тока | 163mA |
| Материалы | Алюміній-поліамід |
| Мощность | 18 W |
| Рабочая температура | -25°С + 50°С |
| Регулювання освітленості (димер) | Не підтримує |
| Ресурс роботи | 20000г |
| Розміри | 80mm х 150mm |
| Световой поток | 1530 lm |
| Тип цоколя | Е 27 |
| Угол рассеивания | 300° |
| Формфактор | A80 |
| Час запуску | Миттєвий старт (<1 сек) |
| Частота | 50/60 Hz |
| Штрихкод | 4820246482844 |
| Якість світла | Ra > 80 |
- Цена: 101 ₴



