LED прожектор Videx Premium 30W 5000K 220V White VL-F305W 23576

- Нет в наличии
- Код: 23576
1 146 ₴
Світлодіодний прожектор VIDEX PREMIUM 30W 5000K
Сучасний світлодіодний прожектор VIDEX - високотехнологічне джерело світла. Забезпечує рівний світловий потік і максимальну потужність з першої секунди роботи. Світлодіодний прожектор Videx- екологічна і економічна заміна ламп розжарювання і люмінесцентних ламп. Цей прожектор можливо використовувати для освітлення і підсвічування рекламних вивісок, конструкцій, автостоянок, гаражів, зовнішнього підсвічування будівель і споруд, спортивних майданчиків, стадіонів, промислових об'єктів, створення світлових ефектів. Його розміри становлять усього 235х160х36мм.
Корпус LED прожектора має білий колір і чудово протистоїть волозі, дощу, снігопадам та іншим погодним опадам. Клас захисту IP65 і високий захист від ударів IK08.
Сила світлового потоку у прожектора VIDEX серії Premium значно вище, ніж у стандартного-130Лм/В, а сумарний світловий потік прожектора становить 3900Лм.
Дозволяє економити до 90% енергії, має тривалий термін експлуатації і високу стійкість до навантажень під час вмикання та вимикання (100 000). Ресурс роботи - 50 000 годин. Гарантія - 3 роки! Наявність повноцінного драйвера. Не містить шкідливих речовин.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Дополнительные характеристики | |
| Коэффициент мощности | 0.95 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1230г |
| Енергоефективність | 130 Lm/W |
| Категория | Прожектори |
| Класс энергопотребления | А++++ |
| Код УКТЗЕД | 9405 40 10 00 |
| Колірна температура світла | 5000K (денне світло) |
| Кількість у коробі | 10шт |
| Максимальная сила тока | 150mA |
| Материалы | Алюміній |
| Мощность | 30 W |
| Ресурс роботи | 50000г |
| Розміри | 235mm x 160mm x 36mm |
| Световой поток | 3900 Lm |
| Угол рассеивания | 120° |
| Частота | 50/60 Hz |
| Штрих-код | 4820118292922 |
| Штрихкод | 4820118292922 |
| Якість світла | Ra > 80 |
- Цена: 1 146 ₴



