LED прожектор Videx F2e 50W 5000K VL-F2e-505W 26331

- В наличии
- Код: 26331
734 ₴
645,92 ₴
LED прожектор VIDEX 50W 5000K - високотехнологічне джерело світла. Забезпечує рівний світловий потік і максимальну потужність з першої секунди роботи. Цей прожектор можливо використовувати для освітлення і підсвічування рекламних вивісок, конструкцій, автостоянок, гаражів, зовнішнього підсвічування будівель і споруд, спортивних майданчиків, стадіонів, промислових об'єктів, створення світлових ефектів. Його розміри становлять усього 223х160х26мм, оновлена версія має габарити 213х160х26мм.
Корпус LED прожектора чудово протистоїть волозі, дощу, снігопадам та іншим атмосферним опадам. Клас захисту IP65 і високий захист від ударів IK07. Спеціальне захисне покриття збереже прожектор від подряпин під час монтажу або інших неприємностей у процесі експлуатації.
Сила світлового потоку - 100Лм/Вт, а сумарний світловий потік прожектора становить 5000Лм.
Має тривалий термін експлуатації і високу стійкість до навантажень під час вмикання та вимикання (20 000). Ресурс роботи - 30 000 годин. Гарантія - 2 роки! Не містить шкідливих речовин.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Вес | 525 г |
| Количество в упаковке | 1 шт |
| Дополнительные характеристики | |
| Датчик движения | Нет |
| Коэффициент мощности | 0.9 |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейс подключения | Вільний дріт |
| Гарантийный срок | 2 роки мес |
| Енергоефективність | 100 Lm/W |
| Категория | Прожектори |
| Клас енергоефективності (EU) | F |
| Класс энергопотребления | А++++ |
| Клас захисту, IP | 65 |
| Клас ударостійкості, IK | 07 |
| Код УКТЗЕД | 9405 42 10 00 |
| Коеф. збереження світловіддачі в кінці номінал. терміну служби | ≥96% |
| Цвет | Белый |
| Колірна температура світла | 5000K (денне світло) |
| Угол рассеивания | 96° |
| Кількість у коробі | 20шт |
| Кількість циклів Ввім/Вимк | 20000 |
| Максимальная сила тока | 250mA |
| Материалы | Алюміній |
| Напряжение | AC 180-265 V В |
| Мощность | 50 W |
| Пікова сила світла | 2405 кд |
| Регулювання освітленості (димер) | Не підтримує |
| Ресурс роботи | 30000г |
| Рабочая температура | -30°C ~ + 50°С |
| Розміри | 213mm х 160mm х 26mm |
| Рівномірність кольору (SDCM) | <6 |
| Световой поток | 5000 Lm |
| Час запуску | Миттєвий старт (<1 сек) |
| Частота | 50/60 Гц |
| Штрих-код | 4820246480390 |
| Штрихкод | 4820246480390 |
| Якість світла | Ra > 80 |
- Цена: 645,92 ₴





