LED лампа настiльна Videx TF12W 12W 3000-6500K 25947

- Нет в наличии
- Код: 25947
1 390 ₴
Світлодіодна настільна лампа VIDEX TF12W призначена для забезпечення комфортних та сприятливих умов у вашому приміщенні. У настільній лампі, незважаючи на традиційні характеристики, реалізовані нові сучасні технології. Завдяки унікальній здатності налаштовувати освітлення цей пристрій стане незамінним помічником для людей, які багато часу проводять за робочим столом. Ефективний і надійний світлодіодний світильник буде служити довго, що підтверджується 2-х річною гарантією.
Конструкція дозволяє складати лампу навпіл, економить робоче місце вдень і зручна для експлуатації та транспортування. За допомогою рухомого кріплення ви легко зможете змінити кут освітлення. Також рухома конструкція корпусу лампи дозволяє повертати її на 90 градусів. Кут розсіювання світла у даній настільній лампі складає 120 градусів. Ергономічна та зручна у використанні настільна лампа оснащена USB роз’ємом, що дозволяє заряджати мобільні та інші пристрої (5В/1А).
VIDEX TF12W освітлює без мерехтіння, цим знижує навантаження на зір. Ніякого ультрафіолетового та інфрачервоного випромінювання немає. Сенсорний вимикач дозволяє вручну відрегулювати яскравість світла і температуру світіння. За допомогою підсвічування можна вибрати оптимальну потужність світла в будь-який проміжок часу. Функціональність лампи доповнює нічна підсвітка та таймер автоматичного вимкнення (60 хв.)
Колірна температура:
-тепла - 3000 К.
-нейтральная – 4000/4500/5000 К.
-холодна - 6500 К.
Висота в робочому положенні 34,5 см. Лампа має досить велику підставку для максимальної стійкості в будь-якому положенні плафона.
Адаптер додається в комплекті.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Тип | Настольная лампа |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 800г |
| Категория | Настільні лампи і торшери |
| Клас захисту, IP | 20 |
| Класс энергопотребления | А++++ |
| Код УКТЗЕД | 9405 21 90 00 |
| Колірна температура світла | 3000K/4000K/4500K/5000K/6500K |
| Коэффициент мощности | 0.5 |
| Кількість у коробі | 16шт |
| Максимальная сила тока | 110mA |
| Материалы | ABS |
| Мощность | 12 W |
| Рабочая температура | -10°C ~ + 40°С |
| Ресурс роботи | 30000г |
| Розміри | 166mm x 118mm x 345mm |
| Световой поток | 500 lm |
| Угол рассеивания | 120° |
| Частота | 50/60 Hz |
| Штрих-код | 4820118299587 |
| Штрихкод | 4820118299587 |
| Якість світла | Ra > 80 |
- Цена: 1 390 ₴







