Стерео колонки Havit HV-SK518 USB Black 23711

-12%
- В наличии
- Код: 23711
678 ₴
596,64 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 600 ₴
+380 (95) 277-77-82
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Колонки HV-SK518 призначені для комплектації з портативним комп'ютером або ноутбуком, забезпечуючи якісний звук. Пристрій живиться від USB.
СТИЛЬНИЙ ДИЗАЙН І ДОВГОВІЧНІСТЬ
Корпус колонок виготовлений з MDF-матеріалу, який декорований під дерево. Пристрій оснащений захисною сіткою, яка дозволяє захистити динаміки від можливих механічних пошкоджень. Компактні габарити моделі забезпечують ергономічність робочого місця.
ШИРОКИЙ СПЕКТР ЗВУЧАННЯ
Колонки працюють в звуковому діапазоні від 60 до 18кГц. Завдяки цьому вони можуть однаково добре передавати як низькі і насичені баси, так і високі частоти. Пристрій відтворює звук максимально реалістично і багатогранно.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Havit |
| Питание | USB |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейс | USB 2.0, AUX (3.5мм) |
| Входное напряжение | DC5V |
| Вхідний струм | DC 5V/1А |
| Габаритні розміри | 148mm x 83.5mm x 74mm х2 |
| Гарантийный срок | 1 рік мес |
| Диаметр динамика | 52мм x 2 |
| Діапазон частот | 60Hz-18kHz |
| Код УКТЗЕД | 8518 22 00 90 |
| Цвет | Черный |
| Кількість у коробі | 20шт |
| Материалы | МДФ |
| Сопротивление | 4 Ом |
| Мощность | 3W x 2 (RMS) |
| Чувствительность | 60dB |
| Штрих-код | 6950676249033 |
| Штрихкод | 6950676249033 |
- Цена: 596,64 ₴

