Зарядное устройство Videx VCH-N400 24209

- Нет в наличии
- Код: 24209
342 ₴
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Призначено для швидкого і безпечного заряду акумуляторів типу Ni-MH / Cd ємністю 3000mA. Вбудована система
контролю робить процес заряду повністю автоматичним і не вимагає додаткового втручання. Пристрій автоматично
розпізнає несумісні або несправні елементи живлення. Індикація процесу заряду. Захист від перезаряду, короткого
замикання, неправильної полярності (+/-).
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Пользовательские характеристики | |
| Вихід | DC 1.48V 300±30mA X4 |
| Вхід | USB DC 5V/1A |
| Категория | Зарядні пристрої |
| Код УКТЗЕД | 8504 40 55 00 |
| Количество в упаковке | 1шт |
| Кількість у коробі | 20шт |
| Мoдель | N400 |
| Розміри | 88mm x 72mm x 30mm |
| Сумісно з акумуляторами | Ni-MH/Cd: АА, ААА |
| Штрихкод | 4820118294247 |
- Цена: 342 ₴


