Акумулятор свинцево-кислотний Videx 6FM7.2 12V/7.2Ah color box 1 25079

- Нет в наличии
- Код: 25079
1 118 ₴
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Свинцево-кислотні акумулятори відмінно працюють при високих струмах навантаження і зручні для використання в пристроях, які вимагають постійного і безперебійного джерела енергії. Зазвичай використовуються в системах охоронної сигналізації, джерелах безперебійного живлення, автономних системах живлення.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.3 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність батарейки, мА-годину | 7200 |
| Категория | Акумулятори свинцево-кислотні |
| Код УКТЗЕД | 8507 20 80 90 |
| Количество в упаковке | 1шт |
| Кількість у коробі | 10шт |
| Максимальний заряд, mA | 2160 |
| Мoдель | 6FM7.2 |
| Напряжение | 12 V В |
| Розміри | 150mm х 65mm х 95mm |
| Штрих-код | 4820118298023 |
| Штрихкод | 4820118298023 |
- Цена: 1 118 ₴


