LED прожектор Titanum TLF206 20W 6000K TLF206 23980

- В наличии
- Код: 23980
169 ₴
148,72 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 600 ₴
LED прожектор TITANUM 20W 6500K - високотехнологічне джерело світла. Забезпечує рівний світловий потік і максимальну потужність з першої секунди роботи. Призначений для загального і декоративного освітлення архітектурних об'єктів, торгових площ, рекламних щитів, створення світлових ефектів, освітлення відкритих територій приватних садиб і промислових підприємств. Світлодіодний прожектор TITANUM- екологічна і економічна заміна ламп розжарювання і люмінесцентних ламп.
Корпус LED прожектора чудово протистоїть волозі, дощу, снігопадам та іншим погодним опадам. Клас захисту IP65.
Під час роботи прожектора відсутнє мерехтіння, інфрачервоне або ультрафіолетове випромінювання. Колірна температура - 6500К (денне світло). Кут розсіювання світла - 110°, що дозволяє якісно освітити приміщення. Сила світлового потоку - 80Лм/Вт, а сумарний світловий потік прожектора становить 1600Лм. Ресурс роботи - 20 000 годин.
При підключенні напряму до мережі забезпечить стабільну роботу при перепадах напруги. Робоча напруга 220-240В. Наявність повноцінного драйвера. Не містить шкідливих речовин.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Titanum |
| Вес | 130 г |
| Количество в упаковке | 1 шт |
| Дополнительные характеристики | |
| Датчик движения | Нет |
| Коэффициент мощности | 0.9 |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейс подключения | Вільний дріт |
| Гарантийный срок | 1 рік мес |
| Енергоефективність | 80 Lm/W |
| Категория | Прожектори |
| Клас енергоефективності (EU) | F |
| Класс энергопотребления | А++++ |
| Клас захисту, IP | 65 |
| Клас ударостійкості, IK | 06 |
| Код УКТЗЕД | 9405 40 10 00 |
| Коеф. збереження світловіддачі в кінці номінал. терміну служби | ≥94.8% |
| Цвет | Черный |
| Колірна температура світла | 6500K (денне світло) |
| Угол рассеивания | 110° |
| Кількість у коробі | 50шт |
| Кількість циклів Ввім/Вимк | 15000 |
| Максимальная сила тока | 100mA |
| Материалы | Алюміній |
| Напряжение | AC 220-240 V В |
| Мощность | 20 W |
| Пікова сила світла | 597 кд |
| Регулювання освітленості (димер) | Не підтримує |
| Ресурс роботи | 20000г |
| Рабочая температура | -20°C ~ + 40°С |
| Розміри | 102mm x 85mm x 21mm |
| Рівномірність кольору (SDCM) | <6 |
| Световой поток | 1600 Lm |
| Час запуску | Миттєвий старт (<1 сек) |
| Частота | 50/60 Гц |
| Штрих-код | 4820118293936 |
| Штрихкод | 4820118293936 |
| Якість світла | Ra > 80 |
- Цена: 148,72 ₴




