LED светильник линейный Т5 Titanum 20W 1.2М 5000K TL-T5-20125 26379

- В наличии
- Код: 26379
284 ₴
227,20 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 600 ₴
LED світильник лінійний TITANUM T5 20W 1.2М 5000K – призначений для освітлення офісних, виробничих приміщень, громадських установ,торгових площ. Може використовуватися практично у будь-якому інтер'єрі, не займаючи зайвого місця і доповнюючи його. Світлодіодний лінійний світильник - дозволяє економити електроенергію у порівнянні з традиційними люмінесцентними лампами. Заощаджує на експлуатаційних витратах, пов’язаних з відсутністю необхідності ремонту та заміни ламп або комплектуючих. Простий у монтажі та підключенні.
Даним світильником дуже зручно користуватися! Щоб підключити світильник необхідно під'єднати конектор до роз'єму у світильнику та підключити за допомогою стандартного штекера до джерела живлення з напругою 220В. Кабель живлення довжиною 1,2м дуже зручний у використанні.
На даному світильнику є кнопка УВІМК/ВИМК, що дозволяє увімкнути або вимкнути лінійний світильник, це в свою чергу дає можливість не під'єднувати до вимикача.
Для накладного способу монтажу використовується набір засобів, який поставляється у комплекті зі світильником.
Також є можливість під'єднати декілька світильників одночасно в одну магістраль за допомогою з'єднувальних конекторів, які також входять до комплекту.
Світлодіодний лінійний світильник не містить ртуті. Світлодіоди всередині розміщені під кутом, що дозволяє досягти рівномірного розподілення світла без темних зон. Не підлягає утилізації у вигляді побутових відходів. Всі світильники відрізняються своєю екологічністю. Його розміри становлять 1200x22x32мм.
Має світловіддачу - 80Лм/Вт. Сумарна сила світлового потоку становить 1600Лм. Під час роботи світильника відсутнє мерехтіння, цим знижує навантаження на зір. Колірна температура - 5000К (максимально наближений до денного світла). Кут розсіювання світла - 120°, що дозволяє якісно освітити приміщення. Розсіювач не жовтіє у процесі експлуатації.
Стійкий до великої кількості вмикання і вимикання. Ресурс роботи - 20 000 годин. Буде служити довго, що підтверджується гарантією - 1 рік. При виготовленні використовуються тільки безпечні матеріали.
При підключенні напряму до мережі забезпечить стабільну роботу при перепадах напруги. Робоча напруга 185-240В.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Titanum |
| Вес | 210 г |
| Коэффициент мощности | 0.7 |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 1 рік мес |
| Енергоефективність | 103 Lm/W |
| Категория | Лінійні світильники |
| Клас енергоефективності (EU) | F |
| Класс энергопотребления | А++++ |
| Клас захисту, IP | 20 |
| Код УКТЗЕД | 9405 11 90 90 |
| Коеф. збереження світловіддачі в кінці номінал. терміну служби | ≥93.12% |
| Колірна температура світла | 5000K (денне світло) |
| Угол рассеивания | 140° |
| Количество в упаковке | 1шт |
| Кількість у коробі | 50шт |
| Кількість циклів Ввім/Вимк | 20000 |
| Максимальная сила тока | 124mA |
| Материалы | ABS |
| Напряжение | AC 200-240 V В |
| Мощность | 20 W |
| Регулювання освітленості (димер) | Не підтримує |
| Ресурс роботи | 20000г |
| Рабочая температура | -20°C ~ + 40°С |
| Розміри | 1170mm x 35mm x 22mm |
| Световой поток | 2050 Lm |
| Тип монтажа | Накладний |
| Формфактор | T5 |
| Час запуску | Миттєвий старт (<1 сек) |
| Частота | 50/60 Гц |
| Штрих-код | 4820246480567 |
| Штрихкод | 4820246480567 |
| Якість світла | Ra > 80 |
- Цена: 227,20 ₴




