LED ліхтар вуличний IP65 100W 10000Lm 5000K VL-SLE16-1005 27469

- Нет в наличии
- Код: 27469
1 662 ₴
LED вуличний ліхтар VIDEX IP65 100W 10000Lm 5000K призначений для вуличного освітлення промислових, паркових, прибудинкових територій, дитячих майданчиків, зон відпочинку, доріг, торгових або рекламних локацій. Завдяки широкому діапазону робочої температури може використовуватися як за низьких, так і за високих температур, що забезпечить якісне освітлення, яке відповідає сучасним вимогам, протягом тривалого терміну.
Ліхтар оснащений високим захистом від ударів IK07 та високим ступенем захисту від вологи і пилу ІР65, тому чудово протистоїть волозі, дощу, снігопадам та іншим погодним опадам. Спеціальне захисне покриття збереже ліхтар від подряпин під час монтажу або інших неприємностей у процесі експлуатації. Після монтажу не потребує обслуговування протягом усього періоду експлуатації.
Колірна температура - 5000К (денне світло). Кут розсіювання - 130° x 90°. Ліхтар має збільшену світловіддачу - 100Лм/Вт. Сумарна сила світлового потоку становить 10000Лм. Джерелом світла слугують світлодіоди, що забезпечують якісне, рівномірне і спрямоване світло.
Дозволяє економити до 90% енергії, має тривалий термін експлуатації і високу стійкість до навантажень. Термін служби не залежить від частоти вмикань і вимикань. Ресурс роботи - 25 000 годин. Буде служити довго, що підтверджується гарантією - 2 роки.
При підключенні напряму до мережі забезпечить стабільну роботу при перепадах напруги. Робоча напруга AC 180-265В. Не містить шкідливих речовин.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Дополнительные характеристики | |
| Коэффициент мощности | 0.9 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1010г |
| Енергоефективність | 100 Lm/W |
| Категория | Вуличні ліхтарі |
| Клас захисту, IP | 65 |
| Класс энергопотребления | А++++ |
| Код УКТЗЕД | 9405 42 10 00 |
| Колірна температура світла | 5000K (денне світло) |
| Кількість у коробі | 10шт |
| Материалы | Алюміній |
| Мощность | 100 W |
| Рабочая температура | -20°C ~ + 50°С |
| Ресурс роботи | 25000г |
| Розміри | 500mm x 196mm x 76mm діаметр 50mm |
| Световой поток | 10000 lm |
| Сила тока | 500mA |
| Угол рассеивания | 130° x 90° |
| Частота | 50/60 Hz |
| Штрих-код | 4820246484060 |
| Штрихкод | 4820246484060 |
| Якість світла | Ra > 80 |
- Цена: 1 662 ₴







