LED прожектор Videx Fe 10W 5000K Сенсорный VL-Fe105W-S 25878

- Немає в наявності
- Код: 25878
580 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
Світлодіодний прожектор VIDEX 10W 5000K Сенсорний — високотехнологічне джерело світла. Забезпечує рівний світловий потік і максимальну потужність із першої секунди роботи. Світлодіодний прожектор Videx — екологічна й економічна заміна ламп розжарювання й люмінесцентних ламп. Цей прожектор можна використовувати для освітлення та підсвічування рекламних вивісок, конструкцій, автостоянок, гаражів, зовнішнього підсвічування будівель і споруд, спортивних майданчиків, стадіонів, промислових об'єктів, створення світлових ефектів. Його розміри становлять лише 115x135x35 мм.
Корпус LED прожектора прекрасно протистоїть волозі, дощу, снігопадам та іншим погодним опадам. Клас захисту IP65 і високий захист від ударів IK07.
На відміну від стандартних прожекторів, має світловидатність — 90 Лм/В, а сумарний потік прожектора становить 900лм. Колірна температура — 5000 К (максимально наближений до денного світла). Кут розсіювання світла 120°.
Дає змогу заощаджувати до 90% енергії, має тривалий термін експлуатації та високу стійкість до навантажень під час увімкнення та вимкнення (100000). Ресурс роботи — 30 000 годин. Гарантія — 2 роки! Не містить шкідливих речовин.
Під час під'єднання безпосередньо до мережі забезпечить стабільну роботу у разі перепадів напруги. Робочий діапазон напруги 175-250В
Має тепловий датчик руху з регулятором дистанції та часу затримки після спрацьовування.
- Дистанція виявлення — до 10 м (За температури <24 °C)
- Кут виявлення — 120°
- Час затримки (проміжок часу від моменту спрацьовування датчика до моменту автоматичного вимкнення світла, якщо немає теплового об'єкта в зоні виявлення.) — від 10с (± 3 с) до 7 хв. (± 3 с)
- Поріг спрацьовування датчика освітлення — регульований від 3Лк (Люкс) до 2000Лк (Люкс).
Працює <3Лк<не працює
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Додаткові характеристики | |
| Коефіцієнт потужності | 0.9 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 290г |
| Енергоефективність | 90 Lm/W |
| Категорія | Прожекторі |
| Клас захисту, IP | 65 |
| Клас енергоспоживання | А++++ |
| Код УКТЗЕД | 9405 40 10 00 |
| Колірна температура світла | 5000K (денне світло) |
| Кількість у коробі | 20 шт. |
| Максимальна сила струму | 50mA |
| Матеріали | Алюміній-полікарбонат |
| Потужність | 10 W |
| Спеціальні | З датчиком руху та освітленості |
| Робоча температура | -30°C ~ + 50°С |
| Ресурс роботи | 30000г |
| Розміри | 115mm x 135mm x 35mm |
| Світловий потік | 900 lm |
| Кут розсіювання | 120° |
| Частота | 50/60 Hz |
| Штрих-код | 4820118299228 |
| Штрихкод | 4820118299228 |
| Якість світла | Ra > 80 |
- Ціна: 580 ₴



