LED прожектор Videx 50W Rgb 220V VL-F3-50-Rgb VL-F3-50-Rgb 27162

- Нет в наличии
- Код: 27162
1 973 ₴
Світлодіодний RGB прожектор VIDEX - високотехнологічне джерело світла. RGB Прожектор оснащений світлодіодами, що надають змогу обирати та змінювати колір освітлення. Призначений для декоративного освітлення будівель, споруд пам'ятників архітектури, об'єктів ландшафту. Дозволяє керувати яскравістю та обирати режими освітлення за допомогою пульта дистанційного керуваня.
Пульт дистанційного керування - Тип елемента живлення CR2025. Кнопка OFF дозволяє вимкнути прожектор. Кнопка ON на пульті дистанційного керування дозволяє увімкнути прожектор.
Режим "STROBE"- швидке мерехтіння прожектора.
Режим "FLASH" - повільне мерехтіння прожектора.
Режим "FADE" - повільне перливання кольорів.
Режим SMOOTH" плавне затухання та зміна кольорів.
Кнопки "R" "G" "B" та різнокольорові кнопки дозволяють обрати необхідний для освітлення колір.
Прожектор запам'ятовує попередні налаштування після вимкнення.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Вес | 650 г |
| Количество в упаковке | 1 шт |
| Дополнительные характеристики | |
| Датчик движения | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейс подключения | Вільний дріт |
| Гарантийный срок | 2 роки мес |
| Категория | Прожектори |
| Клас захисту, IP | 65 |
| Код УКТЗЕД | 9405 40 10 00 |
| Цвет | Серый |
| Колірна температура світла | 3000-6500K, RGB |
| Угол рассеивания | 120° |
| Кількість у коробі | 20шт |
| Максимальная сила тока | 250mA |
| Материалы | Алюміній-скло |
| Напряжение | AC 180-265 V В |
| Особенности | З регулюванням колірності |
| Мощность | 50 W |
| Регулювання освітленості (димер) | Підтримує |
| Ресурс роботи | 40000г |
| Рабочая температура | -30°C ~ +50°С |
| Розміри | 195mm x 165mm x 32mm |
| Световой поток | 1000 Lm |
| Час запуску | Миттєвий старт (<1 сек) |
| Частота | 50/60 Гц |
| Штрих-код | 4820246482981 |
| Штрихкод | 4820246482981 |
| Якість світла | Ra > 60 |
- Цена: 1 973 ₴






