LED прожектор Premium Videx F2 50W 5000K VL-F2-505G 25958

- В наличии
- Код: 25958
861 ₴
757,68 ₴
Світлодіодний прожектор PREMIUM VIDEX 50W 5000K
Сучасний світлодіодний прожектор VIDEX - високотехнологічне джерело світла. Забезпечує рівний світловий потік і максимальну потужність з першої секунди роботи. Світлодіодний прожектор Videx- екологічна і економічна заміна ламп розжарювання і люмінесцентних ламп. Цей прожектор можливо використовувати для освітлення і підсвічування рекламних вивісок, конструкцій, автостоянок, гаражів, зовнішнього підсвічування будівель і споруд, спортивних майданчиків, стадіонів, промислових об'єктів, створення світлових ефектів. Його розміри становлять усього 165х191х26мм.
Корпус LED прожектора має сірий колір і чудово протистоїть волозі, дощу, снігопадам та іншим погодним опадам. Клас захисту IP65 і високий захист від ударів IK07. Спеціальне захисне покриття збереже прожектор від подряпин під час монтажу або інших неприємностей у процесі експлуатації.
Сила світлового потоку у прожектора VIDEX серії Premium значно вище, ніж у стандартного - 130Лм/Вт, а сумарний світловий потік прожектора становить 6500Лм.
Має тривалий термін експлуатації і високу стійкість до навантажень під час вмикання та вимикання (20 000). Ресурс роботи - 50 000 годин. Гарантія - 3 роки! Не містить шкідливих речовин.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Вес | 530 г |
| Количество в упаковке | 1 шт |
| Тип лампы | Накаливания |
| Дополнительные характеристики | |
| Датчик движения | Нет |
| Коэффициент мощности | 0.95 |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейс подключения | Вільний дріт |
| Гарантийный срок | 3 роки мес |
| Енергоефективність | 150 Lm/W |
| Категория | Прожектори |
| Клас енергоефективності (EU) | D |
| Класс энергопотребления | А++++ |
| Клас захисту, IP | 65 |
| Клас ударостійкості, IK | 07 |
| Код УКТЗЕД | 9405 42 10 00 |
| Коеф. збереження світловіддачі в кінці номінал. терміну служби | ≥96% |
| Цвет | Серый |
| Колірна температура світла | 5000K (денне світло) |
| Угол рассеивания | 90° |
| Кількість у коробі | 20шт |
| Кількість циклів Ввім/Вимк | 25000 |
| Максимальная сила тока | 240mA |
| Материалы | Алюміній |
| Напряжение | AC 100-240 V В |
| Мощность | 50 W |
| Пікова сила світла | 4075 кд |
| Регулювання освітленості (димер) | Не підтримує |
| Ресурс роботи | 50000г |
| Рабочая температура | -30°C ~ +50°С |
| Розміри | 185mm x 158mm x 30mm |
| Рівномірність кольору (SDCM) | <6 |
| Световой поток | 7500 Lm |
| Час запуску | Миттєвий старт (<1 сек) |
| Частота | 50/60 Гц |
| Штрих-код | 4820118299631 |
| Штрихкод | 4820118299631 |
| Якість світла | Ra > 80 |
- Цена: 757,68 ₴








