LED светильник трековый Videx 10W 4100K белый VL-TR04-104W 25914

- В наличии
- Код: 25914
604 ₴
531,52 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 600 ₴
Трековий світильник VIDEX 10W 4100K - це освітлювальний пристрій, що відрізняється своєю універсальністю. Ідеальне рішення для акцентованого освітлення і незамінний атрибут сучасного інтер'єру і торгових площ. Завдяки трековим світильникам можна вигідно підкреслити певні деталі будь-якої композиції. Завдяки тому, що обертається корпус на 360°, він є незамінним при оформленні різних виставок, торгових приміщень, зон квартир і офісів. Можливе кріплення LED світильника трекового на монтажну рейку, по якій він може переміщатися в різні боки. Його розміри становлять усього 50x130x150мм.
Простота і надійність конструкції світильника, а також його основні технічні особливості, дозволяють змінювати кут напрямку світлового потоку. Світильник має світловіддачу - 80лм/Вт. Сумарна сила світлового потоку складає 800Лм. Джерелом світла служать світлодіоди, які забезпечують якісне, рівномірне освітлення. Під час роботи світильника відсутнє мерехтіння, інфрачервоне або ультрафіолетове випромінювання.
Особливістю трекових світильників VIDEX є високий показник індексу передачі кольору. Максимально чітке відображення природних кольорів предметів, які висвітлюються даними світильниками. Колірна температура - 4100К (біле світло). Кут розсіювання світла - 36°.
Стійкий до великої кількості включень і виключень (100000). Ресурс роботи - 30 000 годин. Служитиме довго, що підтверджується гарантією - 2 роки. Економить на експлуатаційних витратах, пов'язаних з відсутністю необхідності ремонту і заміни ламп або комплектуючих. При виготовленні використовуються тільки безпечні матеріали.
При підключенні безпосередньо до мережі забезпечить стабільну роботу при перепадах напруги. Робочий діапазон напруги 100-265В.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Цвет | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 255 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 2 роки мес |
| Енергоефективність | 80 Lm/W |
| Категория | Трекові світильники |
| Клас енергоефективності (EU) | F |
| Класс энергопотребления | А++++ |
| Клас захисту, IP | 20 |
| Код УКТЗЕД | 9405 40 99 00 |
| Коеф. збереження світловіддачі в кінці номінал. терміну служби | ≥96% |
| Коэффициент мощности | 0.5 |
| Колірна температура світла | 4100К (біле світло) |
| Угол рассеивания | 36° |
| Кількість у коробі | 20шт |
| Кількість циклів Ввім/Вимк | 20000 |
| Максимальная сила тока | 90mA |
| Материалы | Алюміній |
| Напряжение | AC 170-265 V В |
| Мощность | 10 W |
| Регулювання освітленості (димер) | Не підтримує |
| Ресурс роботи | 30000г |
| Рабочая температура | -25°C ~ + 50°С |
| Розміри | 53mm х 130mm х 150mm |
| Световой поток | 800 Lm |
| Час запуску | Миттєвий старт (<1 сек) |
| Частота | 50/60 Гц |
| Штрих-код | 4820118299426 |
| Штрихкод | 4820118299426 |
| Якість світла | Ra > 90 |
- Цена: 531,52 ₴







