LED світильник IP65 лінійний Videx 48W 1,2М 5000K VL-BNW-48125 27180

- Нет в наличии
- Код: 27180
1 528 ₴
LED світильник IP65 лінійний VIDEX 48W 1,2М 5000K – призначений для освітлення торгівельних площ, складських, виробничих й інших приміщень з підвищеним рівнем вологості і пилу. Має високий ступінь стійкості до зовнішнього впливу, широкий діапазон робочої температури і напруги. Світлодіодний лінійний світильник - дозволяє економити до 60% енергії у порівнянні з традиційними люмінесцентними лампами. Заощаджує на експлуатаційних витратах, пов’язаних з відсутністю необхідності ремонту та заміни ламп або комплектуючих. Простий у монтажі та підключенні. В комплекті клемна колодка.
Світлодіодний лінійний світильник не містить ртуті. Герметичний корпус із високоякісного полікарбонату робить даний світильник захищеним від пилу, вологи, ударів. Світлодіоди всередині розміщені так, що дозволяє досягти рівномірного розподілення світла без темних зон. Не підлягає утилізації у вигляді побутових відходів. Всі світильники відрізняються своєю екологічністю.
Світильник лінійний володіє високим захистом від ударів IK08 і високим ступенем пиле - та вологозахисту IP65.
Має світловіддачу - 120Лм/Вт. Сумарна сила світлового потоку становить 5760Лм. Під час роботи світильника відсутнє мерехтіння, цим знижує навантаження на зір. Колірна температура - 5000К (максимально наближений до денного світла). Кут розсіювання світла - 120°, що дозволяє якісно освітити приміщення. Розсіювач не жовтіє у процесі експлуатації.
Стійкий до великої кількості вмикання і вимикання (100 000). Ресурс роботи - 50 000 годин. Буде служити довго, що підтверджується гарантією - 3 роки. При виготовленні використовуються тільки безпечні матеріали.
При підключенні напряму до мережі забезпечить стабільну роботу при перепадах напруги. Робоча напруга 185-265В.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Дополнительные характеристики | |
| Коэффициент мощности | 0.95 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 900г |
| Енергоефективність | 120 Lm/W |
| Категория | Лінійні світильники |
| Клас захисту, IP | 65 |
| Класс энергопотребления | А++++ |
| Код УКТЗЕД | 9405 42 31 00 |
| Коеф. збереження світловіддачі в кінці номінал. терміну служби | ≥96% |
| Колірна температура світла | 5000K (денне світло) |
| Кількість у коробі | 9шт |
| Кількість циклів Ввім/Вимк | 20000 |
| Максимальная сила тока | 240mA |
| Материалы | Полікарбонат |
| Мощность | 48 W |
| Рабочая температура | -20°C ~ + 40°С |
| Регулювання освітленості (димер) | Не підтримує |
| Ресурс роботи | 50000г |
| Розміри | 1200mm x 87mm x 74mm |
| Световой поток | 5760 lm |
| Тип монтажа | Накладний, підвісний |
| Угол рассеивания | 120° |
| Час запуску | Миттєвий старт (<1 сек) |
| Частота | 50/60 Hz |
| Штрих-код | 4820246483049 |
| Штрихкод | 4820246483049 |
| Якість світла | Ra > 80 |
- Цена: 1 528 ₴








