LED світильник вбудований квадрат Videx 6W 5000K VL-DLS-065 24071

- Нет в наличии
- Код: 24071
147 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 600 ₴
LED світильник вбудований квадрат VIDEX 6W 5000K
Світильник вбудований VIDEX - є джерелом більш якісного освітлення і споживає набагато менше електроенергії. Він не нагрівається і тому прекрасно поєднується з підвісними або натяжними стелями, а монтаж не викличе труднощів навіть у непрофесіонала. Мають сучасний дизайн. Всі світильники відрізняються своєю екологічністю. Світильники поставляються у зібраному вигляді, разом зі скобами кріплення. Готові до встановлення прямо з упаковки. Його розміри становлять усього 118x118x16,5мм. Після монтажу не вимагає обслуговування протягом всього періоду експлуатації.
Світильник має світловіддачу - 80Лм/Вт. Сумарна сила світлового потоку становить 480Лм. Відтворює приємне рівномірне світло. Під час роботи світильника відсутнє мерехтіння, цим знижує навантаження на зір. Колірна температура - 5000К (максимально наближений до денного світла). Кут розсіювання світла - 120°, що дозволяє якісно освітити приміщення.
Стійкий до великої кількості включень та виключень (100 000). Ресурс роботи - 30 000 годин. Буде служити довго, що підтверджується гарантією - 2 роки. При виготовленні використовуються тільки безпечні матеріали.
При підключенні напряму до мережі забезпечить стабільну роботу при перепадах напруги. Робоча напруга 185-265В.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 220г |
| Диаметр врезного отверстия | 90 mm |
| Енергоефективність | 80 Lm/W |
| Категория | Світильники Downlight |
| Клас захисту, IP | 20 |
| Класс энергопотребления | А++++ |
| Код УКТЗЕД | 9405 40 99 00 |
| Колірна температура світла | 5000K (денне світло) |
| Коэффициент мощности | 0.6 |
| Кількість у коробі | 20шт |
| Максимальная сила тока | 45mA |
| Материалы | Сталь-полікарбонат |
| Мощность | 6 W |
| Рабочая температура | -20°C ~ + 30°С |
| Ресурс роботи | 30000г |
| Розміри | 118mm x 118mm х 16,5mm |
| Световой поток | 480 lm |
| Тип монтажа | Вбудований |
| Угол рассеивания | 120° |
| Штрих-код | 4820118294049 |
| Штрихкод | 4820118294049 |
| Якість світла | Ra > 80 |
- Цена: 147 ₴



