LED лампа Videx T8 24W 1.5M 4000K 185-265V матова VLE-T8-24154 27573

- Нет в наличии
- Код: 27573
390 ₴
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
LED лампа Videx Т8 24W 1.5M 4000K матова – дана світлодіодна лампа призначена для використання у растрових світильниках замінюючи старі люмінесцентні лампи. Надійний драйвер IC має широкий діапазон напруги 185-265В, що забезпечує стабільну роботу лампи в нестабільній мережі. Безклейова технологія фіксації світлодіодів усередині лампи забезпечує кращий теплообмін, що значно подовжує термін служби та зменшує деградацію світлодіодів на протязі усього терміну експлуатації. У порівнянні зі старими люмінесцентними лампами, світлодіодна трубка Т8 не містить шкідливих речовин, тому є набагато більш екологічним рішенням. Світло лампи позбавлене відчутного мерехтіння, яке здатне викликати подразнення очей під кінець робочого дня.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Дополнительные характеристики | |
| Количество в упаковке | 1 шт |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 365г |
| Гарантийный срок | 2 роки мес |
| Енергоефективність | 112 Lm/W |
| Категория | Лінійні світильники |
| Клас енергоефективності (EU) | E |
| Класс энергопотребления | А++++ |
| Клас захисту, IP | 20 |
| Код УКТЗЕД | 8539 52 00 00 |
| Коеф. збереження світловіддачі в кінці номінал. терміну служби | ≥94.8% |
| Коэффициент мощности | 0.5 |
| Колірна температура світла | 4000К (біле світло) |
| Угол рассеивания | 330° |
| Кількість у коробі | 30шт |
| Кількість циклів Ввім/Вимк | 20000 |
| Максимальная сила тока | 208mA |
| Материалы | Скло |
| Напряжение | AC 185-265 V В |
| Особенности | Труби |
| Мощность | 24 W |
| Регулювання освітленості (димер) | Не підтримує |
| Ресурс роботи | 30000г |
| Рабочая температура | -20°C ~ + 40°С |
| Розміри | 25mm x 1510mm |
| Световой поток | 2700 Lm |
| Тип цоколя | G13 |
| Формфактор | T8 |
| Час запуску | Миттєвий старт (<1 сек) |
| Частота | 50/60 Гц |
| Штрих-код | 5904405540701 |
| Штрихкод | 5904405540701 |
| Якість світла | Ra > 80 |
- Цена: 390 ₴



