LED драйвер для панелей VL-P404W/VL-P406W 40W 26459

- Нет в наличии
- Код: 26459
408 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 600 ₴
+380 (95) 277-77-82
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
LED драйвер для панелей VL-P404W/VL-P406W 40W (VL-D-P40) призначений для живлення світлодіодних панелей, забезпечення їх стабільної роботи, а також запобігання перепадам напруги. Виріб працює під напругою 90-260В і частотою 50/60Гц. Максимальне навантаження — 195мА. Сумісний для панелей VL-P404W та VL-P406W.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 108г |
| Выходное напряжение | DC 28-42V/0.95A |
| Категория | Електротовари та аксесуари |
| Код УКТЗЕД | 8504 40 82 00 |
| Количество в упаковке | 1шт |
| Кількість у коробі | 60шт |
| Максимальная нагрузка | 195mA |
| Материалы | Полікарбонат |
| Напряжение | AC 90-260 V В |
| Мощность | 40 W |
| Розміри | 140mm x 45mm x 22mm |
| Совместимость | VL-P404W, VL-P406W |
| Частота | 50/60 Hz |
| Штрих-код | 4820246480703 |
| Штрихкод | 4820246480703 |
- Цена: 408 ₴

