LED драйвер для арт-панелей VL-PA404W/VL-PA405W 40W 26458

- Нет в наличии
- Код: 26458
214 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 600 ₴
+380 (95) 277-77-82
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
LED драйвер для арт-панелей VL-PA404W/VL-PA405W 40W призначений для живлення світлодіодних панелей, забезпечення їх стабільної роботи, а також запобігання перепадам напруги. Виріб працює під напругою 170-265В і частотою 50/60Гц. Максимальне навантаження – 300 мА. Сумісний для панелей VL-PA404W та VL-PA405W.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 75г |
| Выходное напряжение | DC 60-70V/0.6A |
| Категория | Електротовари та аксесуари |
| Код УКТЗЕД | 8504 40 82 00 |
| Количество в упаковке | 1шт |
| Кількість у коробі | 150шт |
| Максимальная нагрузка | 300mA |
| Материалы | Полікарбонат |
| Напряжение | AC 170-265 V В |
| Мощность | 40 W |
| Розміри | 116mm x 36mm x 23mm |
| Совместимость | VL-PA404W, VL-PA405W |
| Частота | 50/60 Hz |
| Штрих-код | 4820246480697 |
| Штрихкод | 4820246480697 |
- Цена: 214 ₴

